"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. Yeni akıllı ev aletleri, yetenekleriyle şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. Son günlerin moda konusu, her ev aletleri üreticisi tarafından seri olarak üretilen sözde “akıllı TV” haline geldi. Tezgahta, isme eklenen Smart TV öneki ile ayırt edilebilirler. Ama özellikleri nedir ve neden bu kadar uygunlar? LG Smart TV örneğine bir göz atalım. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV.

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız

Telefon numarası : 444 09 71

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV

Akıllı telefon işlevine sahip modern TV

Sıradan bir TV, uygun bir konektör varsa, karasal televizyon programlarını oynatabilir ve İnternet’e erişebilir. Aslında, bazı cihazlar için bir radyo dalgası alıcısı ve konektörleri olan bir monitördür. Ekranda olup bitenlerin kontrolü, doğrudan TV alıcısı değil, bağlı cihaz kullanılarak gerçekleştirilir. Ancak cihazdaki LG Smart TV işlevinin varlığı, herhangi bir modern depolama ortamından oyun oynamanıza, İnternet uygulamalarıyla çalışmanıza, fotoğrafları ve videoları görüntülemenize olanak tanır. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV

Böyle bir cihaz, TV olarak adlandırılsa da, işlevsel olarak büyük bir akıllı telefon gibi bir şeydir. LG Akıllı TV. Bir dizüstü bilgisayar, tablet, telefon, bilgi yönetimi ile her türden bilgi alışverişinde bulunmak için inanılmaz hız (olağanüstü hızlı) ve doğruluk yeteneğine sahiptir. Bu, bu teknolojinin aynı anda birkaç veri alışverişi teknolojisini desteklemesi nedeniyle mümkün oldu.

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV

LG Smart TV teknolojisi nedir?

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. Bilgisayar teknolojileri hayatımıza sıkı bir şekilde girerek TV’nin raflarda toz toplamasına neden oldu. Sonuçta, normal veri alışverişi hızı daha önce yalnızca modern bir akıllı telefon, kişisel bilgisayar ve farklı tabletler gibi BT cihazları arasında mümkündü. Ve TV, yalnızca bir dizüstü bilgisayar veya monitörden daha büyük bir diyagonal olan bir ekranda video izleme arzusu olduğunda açıldı. Ancak LG Smart TV işlevinin yardımıyla modern bir TV birçok yeni olanak kazandı, örneğin:

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV
  • bir akıllı telefon TV’ye kablolu bir MHL kablosuyla bağlanır, bu da içinde depolanan tüm bilgileri büyük ekranda görüntülemenizi sağlar;
  • herhangi bir modern telefon bir TV uzaktan kumandası olabilir – sadece küçük bir program indirip yüklemeniz gerekir;
  • akıllı Miracast teknolojisi, bir LG Smart TV’ye bağlı bir dizüstü bilgisayarın veya telefonun ekran içeriğini, cihaza sürekli bağlantı / cihazların yeniden bağlanması gerekmeden gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi sağlar (bu teknolojiyi yalnızca bir kez etkinleştirmeniz gerekir);
  • WiDi destekli dizüstü bilgisayar ekranının içeriği LG Smart TV teknolojisi, tek bir gecikme olmadan TV ekranında görüntülemenizi sağlar;
  • Cihazları “akıllı TV”ye yeniden bağlamaktan bıktınız mı? Sorun değil – seçilen herhangi bir cihaz TAG ON etiketi ile işaretlenir ve LG Smart TV her iki yönde de sürekli bilgi alışverişini başlatır.
LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. Yukarıdakiler, Smart TV özelliklerinin sadece kısa bir listesidir. Bunun artık alıştığımız bir TV alıcısı değil, modern bir akıllı eğlence merkezi olduğu ortaya çıktı.

LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV. LG TV’de Akıllı Telefon ve Akıllı TV.

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız

Telefon numarası : 444 09 71

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!