"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

Lg Televizyon Tamiri

HEMEN ARA : 444 09 71

Lg Televizyon Tamiri Tv Tamir Türleri

TV onarımlarında yaklaşık 12 yıllık tecrübemiz var. Televizyonunuzu beklediğiniz gibi hızlı bir şekilde çalıştırabileceğimizden eminiz. Lg Televizyon Tamiri

TV’de Görüntü Yok (Lg Televizyon Tamiri)

Televizyonunuzu açtığınızda ekranda bir şey görmeyi beklersiniz! Televizyonunuz hiç görüntü vermiyorsa veya beklediğiniz gibi bir görüntü göstermiyorsa, sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz. 12 yıllık tarihimiz boyunca birçok televizyonu tamir ettik.

TV Sesi Yok

Sessiz bir film izlemiyorsanız, TV izlerken keyifli bir izleme deneyiminin en önemli bileşenlerinden biri sestir. Televizyonunuzdaki ses çalışmıyorsa, yeterince yüksek çıkmıyorsa, boğuksa veya başka bir zorluk yaşıyorsanız, sizin için düzeltmeye yardımcı olabiliriz.

TV Kendi Kendine Kapanıyor

Düzenli olarak düzelttiğimiz yaygın bir sorun, bir televizyonun kendini kapatmasıdır. En sevdiğiniz programları izlerken TV’niz periyodik olarak kapanıyorsa, sorunu çözmek için Megatronics’i arayın.

TV’nin Mavi Ekranı Var

Televizyonunuzu açtığınızda ve dev bir mavi ekranla karşılandığınızda kesinlikle hayal kırıklığı yaratıyor. Televizyonunuzda mavi ekran varsa ve görüntüyü geri yüklemeniz gerekiyorsa bize bildirin. Birçok müşterinin yeni bir tane satın almalarına gerek kalmaması için televizyonlarını tamir etmelerine yardımcı olduk.

TV’de Sinyal Yok

Kablo kutunuzdan veya diğer ekipmanınızdan sinyal almadığı için televizyonunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, Megatronics ile iletişime geçin. Uzmanlığımız, işleri beklediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Lg Televizyon Tamiri

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!