"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER LG Tv Teknik Servis

HEMEN ARA: 444 09 71


BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Televizyon bakım onarım servisi Kimdir ?

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Televizyon Servisi, 9 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermektedir. Televizyonunuzun sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm Televizyon onarımlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespiti ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren servisimiz müşterilerimize kaliteli garantili güvenilir hızlı bir hizmet vermektedir, siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • Beko Tv Servis
  • Panasonic Televizyon Arıza
  • Sharp Tv Servis
  • vb. Tüm marka televizyonlarda hizmet sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

HEMEN ARA: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Tv Servis Garantisi

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Servis Alacağınız tüm hizmetler Pars Serviste 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Cihazın onarım tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip onarımı yapılan arızalı Tv sahibine verilir (tarafımızca onarımı gerçekleştirilen televizyonlarınıza 1 yıl garanti verilir).

HEMEN ARA: 444 09 71


BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Televizyon Tamir Ücreti Nedir ?

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Tv Servis bünyesinde görev alan servis kayıt elemanlarımız anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Bulunduğunuz yere hemen ulaşacak olan mobil teknisyenlerimiz öncelikle Televizyonunuzun teknik kontrollerini yapacak, arızayı tespit edecektir çünkü arıza sebebi bir çok sebepten dolayı olabilir. Bundan sonraki aşama sizin onayınızın alınması ve işleme başlanmasıdır. Kabul etmeniz durumunda cihaz tamiri yapılıp sorunsuz şekilde faturası ile beraber teslim edilir. Unutmayınız cihazı görmeden fiyat veren firmalar güvenilir değildir !

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Tv Tamir Süreci Nasıl İşler ?

444 09 71 numaralı telefondan merkez servisimizi aradıktan sonra, (Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır.) Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır. Cihazın kontrolü yerinde yapılır eğer arıza profesyonel ekipmanlar gerektirmiyorsa yerinde tamir edilir ve uygun Onarım ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Profesyonel ekipmanlar gerektirdiği durumda ise cihaz işinde uzman ekipler ile yerinden sökülür, merkez ofise getirilir alanında uzman ustalarımız ile emin ellerde hızlıca çözüm sağlanır. Eski tip tüplü televizyonlar başta olmak üzere Plazma Lcd veya Led  cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (Beko, Panasonic, Sharp , Philips, LG , Arçelik , Samsung vb.) tüm Televizyon markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

Böylelikle televizyon servisi işleminiz tamamlanmış olur.

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Neden teknik bir servise başvurmalısınız ?

Profesyonel olmanın yanı sıra ekonomik işlemlerimizden faydalanmak ve arızalarınızdan en hızlı şekilde kurtulmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Televizyonlar karmaşık yapılara sahip elektronik cihazlardır. Birçok modeli olduğundan her bir markanın tamir ve parça değişimi farklılık göstermektedir. Tamir yapacak kişi yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değil ise, cihazı onarmaya çalışırken daha büyük hasarlar oluşmasına neden olabilir. Teknik servis ekibinde yer alan, alanında uzman kişilerden yardım alınması durumunda; garanti süreci devam eden televizyonlarda garantisinin bozulmamasına, garanti süresi bitmiş cihazlarda ise, cihazın türüne bağlı olarak yıl bazında tamir garantisi de sunulmaktadır.

Neredeyse her zaman hizmetinizdeyiz – haftanın 6 günü ve öğle yemeği için ara vermeden.  Tüm Televizyon arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Servis hizmeti !

9 yılı aşkın süredir Televizyon servisi, tamiri sektöründe faaliyet gösteren Pars Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER kimdir sizlere ne sunar ?

hızlı çözümler ile kaliteli hizmet sunarız.

İstanbul’un tüm ilçelerine dağılmış servis ağımız ile, Televizyon, plazma, kombi, klima ve beyaz eşya tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Aynı gün içerisinde ilgili cihaza gerekirse yerinde onarım, gerektiğinde merkez ofiste tamiri sonrası sizin istediğiniz gün ve saatte tekrar geri kurulumunu sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Bize Ulaşın

Aldığınız hizmetler veya alacağınız hizmetler ile ilgili bize danışmaktan asla çekinmeyin. bize ulaşabileceğiniz iletişim araçlarını kullanabilir veya dilerseniz, bize not bırakın biz sizi en kısa sürede geri arayalım.

Mail Adreslerimiz

  • info@pars-servis.com
  • mail@pars-servis.com

Çağrı Merkezi

istanbul tv servisi LG Smart TV lg televizyon LG TV lg tv 4k görüntü lg tv açılmıyor lg tv görüntü ayarı lg tv görüntü sorunu lg tv internet lg tv kanal açmıyor lg tv kanal göstermiyor lg tv servisi lg tv ses lg tv ses sorunu Ses çubukları smart tv Smart TV'de İnternet televizyonda görüntü yok televizyon hdmi televizyon hdmi bağlantısı televizyon hdmi ses sorunu televizyon servisi televizyon ses baglantısı televizyon sesli baglantı televizyon sorunları televizyon tamiri televizyon çözümleri TV'nizde İnternet tv arıza tv ayarları tv bağlantı ayarları tv bilgi tv kanal problemi tv servisi tv ses sistemi tv seçimleri tv tamir tv tamiri tv uygulama tv uygulama ayarları tv yazılım güncelleme tv youtube tv çözümleri uydu tv İnternet üzerinden TV

samsung tv servis samsung tv servis televizyon tamircisi samsung tv servisi vestel tv servis lg tv servis televizyon tamircisi en yakın tv tamircisi lg tv servis sunny tv servis tv tamircisi
HEMEN ARA!