"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

EYÜP SİLAHTARAĞA LG Tv Teknik Servis

HEMEN ARA: 444 09 71


EYÜP SİLAHTARAĞA Televizyon bakım onarım servisi Kimdir ?

EYÜP SİLAHTARAĞA Televizyon Servisi, 9 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermektedir. Televizyonunuzun sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm Televizyon onarımlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespiti ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren servisimiz müşterilerimize kaliteli garantili güvenilir hızlı bir hizmet vermektedir, siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • Arçelik Tv Onarım
  • Toshiba Televizyon Onarım
  • LG Televizyon Servis
  • vb. Tüm marka televizyonlarda hizmet sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

HEMEN ARA: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Televizyon Tamir Garantisi

EYÜP SİLAHTARAĞA Servis Alacağınız tüm hizmetler Pars Serviste 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Cihazın onarım tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip onarımı yapılan arızalı Tv sahibine verilir (tarafımızca onarımı gerçekleştirilen televizyonlarınıza 1 yıl garanti verilir).

HEMEN ARA: 444 09 71


EYÜP SİLAHTARAĞA Tv Servis Ücreti Nedir ?

EYÜP SİLAHTARAĞA Televizyon Arıza bünyesinde görev alan servis kayıt elemanlarımız anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Bulunduğunuz yere hemen ulaşacak olan mobil teknisyenlerimiz öncelikle Televizyonunuzun teknik kontrollerini yapacak, arızayı tespit edecektir çünkü arıza sebebi bir çok sebepten dolayı olabilir. Bundan sonraki aşama sizin onayınızın alınması ve işleme başlanmasıdır. Kabul etmeniz durumunda cihaz tamiri yapılıp sorunsuz şekilde faturası ile beraber teslim edilir. Unutmayınız cihazı görmeden fiyat veren firmalar güvenilir değildir !

EYÜP SİLAHTARAĞA Televizyon Arıza Süreci Nasıl İşler ?

444 09 71 numaralı telefondan merkez servisimizi aradıktan sonra, (Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır.) Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır. Cihazın kontrolü yerinde yapılır eğer arıza profesyonel ekipmanlar gerektirmiyorsa yerinde tamir edilir ve uygun Teknik Servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Profesyonel ekipmanlar gerektirdiği durumda ise cihaz işinde uzman ekipler ile yerinden sökülür, merkez ofise getirilir alanında uzman ustalarımız ile emin ellerde hızlıca çözüm sağlanır. Eski tip tüplü televizyonlar başta olmak üzere Plazma Lcd veya Led  cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (Arçelik, Toshiba, LG , Sharp, Philips , Sony , Beko vb.) tüm Televizyon markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

Böylelikle televizyon servisi işleminiz tamamlanmış olur.

EYÜP SİLAHTARAĞA Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Neden teknik bir servise başvurmalısınız ?

Profesyonel olmanın yanı sıra ekonomik işlemlerimizden faydalanmak ve arızalarınızdan en hızlı şekilde kurtulmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Televizyonlar karmaşık yapılara sahip elektronik cihazlardır. Birçok modeli olduğundan her bir markanın tamir ve parça değişimi farklılık göstermektedir. Tamir yapacak kişi yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değil ise, cihazı onarmaya çalışırken daha büyük hasarlar oluşmasına neden olabilir. Teknik servis ekibinde yer alan, alanında uzman kişilerden yardım alınması durumunda; garanti süreci devam eden televizyonlarda garantisinin bozulmamasına, garanti süresi bitmiş cihazlarda ise, cihazın türüne bağlı olarak yıl bazında tamir garantisi de sunulmaktadır.

Neredeyse her zaman hizmetinizdeyiz – haftanın 6 günü ve öğle yemeği için ara vermeden.  Tüm Tv arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Arıza hizmeti !

9 yılı aşkın süredir Tv servisi, tamiri sektöründe faaliyet gösteren Pars Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
EYÜP SİLAHTARAĞA Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

EYÜP SİLAHTARAĞA kimdir sizlere ne sunar ?

hızlı çözümler ile kaliteli hizmet sunarız.

İstanbul’un tüm ilçelerine dağılmış servis ağımız ile, Televizyon, plazma, kombi, klima ve beyaz eşya tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Aynı gün içerisinde ilgili cihaza gerekirse yerinde onarım, gerektiğinde merkez ofiste tamiri sonrası sizin istediğiniz gün ve saatte tekrar geri kurulumunu sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Bize Ulaşın

Aldığınız hizmetler veya alacağınız hizmetler ile ilgili bize danışmaktan asla çekinmeyin. bize ulaşabileceğiniz iletişim araçlarını kullanabilir veya dilerseniz, bize not bırakın biz sizi en kısa sürede geri arayalım.

Mail Adreslerimiz

  • info@pars-servis.com
  • mail@pars-servis.com

Çağrı Merkezi

istanbul tv servisi LG Smart TV lg televizyon lg televizyon görüntü ayarı lg televizyon servis LG TV lg tv 4k görüntü lg tv açılmıyor lg tv görüntü ayarı lg tv görüntü sorunu lg tv internet lg tv kanal açmıyor lg tv kanal göstermiyor lg tv servisi lg tv ses lg tv ses sorunu lg tv ses yok smart tv Smart TV'de İnternet televizyon aksesuar televizyonda görüntü yok televizyon hdmi televizyon hdmi ses sorunu televizyon servisi televizyon ses baglantısı televizyon sesli baglantı televizyon sorunları televizyon tamiri televizyon çözümleri TV'nizde İnternet tv arıza tv ayarları tv bağlantı tv bağlantı ayarları tv bilgi tv internet kurulumu tv kanal problemi tv servisi tv seçimleri tv tamir tv tamiri tv uygulama tv yazılım güncelleme tv çözümleri İnternet üzerinden TV

televizyon tamircisi televizyon servis samsung tv yetkili servis tv servisi axen yetkili servis samsung tv servisi toshiba yetkili servis tv axen tv servis samsung tv servisi televizyon tamircisi lg tv servis
HEMEN ARA!