"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

Dizüstü Bilgisayarınızı Televizyonunuza Nasıl Bağlarsınız ?

Dizüstü Bilgisayarınızı Televizyonunuza Nasıl Bağlarsınız ? Hemen hemen tüm yeni dizüstü bilgisayarlar bir televizyona bağlanma özelliğine sahiptir. Daha büyük bir izleme ekranından yararlanmak için dizüstü bilgisayarınızı TV’nize bağlayın ve dizüstü bilgisayarınıza aktarılan filmleri televizyonunuzda izleyin. Dizüstü bilgisayarınızı televizyonunuza bağlamak, doğru kablo ile yapılabilir.

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız.

Telefon numarası : 444 09 71

dizüstü bilgisayarınızı televizyonunuza nasıl bağlarsınız ?

Dizüstü Bilgisayarınızı Televizyonunuza Nasıl Bağlarsınız ? : Adım 1

Dizüstü Bilgisayarınızı Televizyonunuza Nasıl Bağlarsınız ? Satın alacağınız bağlantı kablosunun türünü belirlemek için dizüstü bilgisayarınızın kılavuzuna ve televizyonunuzun kılavuzuna bakın. Çok sayıda dizüstü bilgisayar ve televizyonda HDMI, DVI veya VGA bağlantı noktası bulunur. Dizüstü bilgisayarınızda ve televizyonunuzda hem VGA hem de HDMI bağlantı noktası varsa, görüntü kalitesi daha iyi olduğu için HDMI satın almak için daha iyi bir kablodur.

Laptop’u Televizyona Bağlama : Adım 2

Hem televizyonunuzu hem de dizüstü bilgisayarınızı kapatın.

Laptop’u Televizyona Bağlama : Adım 3

HDMI veya VGA kablosunu dizüstü bilgisayarınızdaki ve televizyonunuzdaki HDMI veya VGA bağlantı noktalarına bağlayın.

Laptop’u Televizyona Bağlama : Adım 4

Televizyonu açın ve HDMI veya VGA kablosu kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak modu “TV“den “HDMI” veya “PC”ye değiştirin.

Dizüstü bilgisayarınızı açın. Dizüstü bilgisayarınızın ekranını televizyonda görmüyorsanız, dizüstü bilgisayarınızın ekranını doğru moda geçirmek için klavyenizdeki “Fonksiyon” ve “LCD/CRT” tuşlarına basın. Dizüstü bilgisayarınızın ekranı daha sonra televizyonunuzda görüntülenecektir.

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!