"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

1 LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? %100 bilgi

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?
lg-tv-uzaktan kumanda

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV Remote, akıllı TV’nizi ikinci bir ekran işleviyle uzaktan kumanda olarak kontrol etmenizi sağlayan Android ve iOS için resmi uygulamadır. Bunu yapmak için, programın yükleneceği Android veya iOS işletim sisteminde bir akıllı telefona veya tablete ihtiyacınız var, Wi-Fi üzerinden TV’nin bağlı olduğu aynı yönlendiriciye bağlanın. TV’nin Wi-Fi Direct işlevi varsa, doğrudan bağlanarak yönlendirici olmadan yapabilirsiniz. Bundan sonra, kurmak için TV’de gösterilecek kodu girmeniz yeterlidir ve TV’yi Android akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ve ayrıca iPhone veya iPad’inizden tam olarak kontrol edebilirsiniz. LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız.

Telefon numarası : 444 09 71

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama nasıl olur detaylı anlatım?

Uygulamanın 2 sürümü vardır:

LG TV Remote 2011 – 2012 sürümüne kadar olan TV’ler için. Makalede bu sürümü dikkate almayacağız, ancak her şeyi analoji ile yapabilirsiniz;
LG TV Remote – 2012 ve sonrasında piyasaya sürülen TV’ler için. Bu makale, programın bu özel sürümünü ele alacaktır.

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? Android’de LG Smart TV için yedek bir uzaktan kumanda kurmak, armutları bombalamak kadar kolaydır, bir talimata bile ihtiyacınız yoktur. Google Play’e gidiyoruz, programı adıyla bulup yüklüyoruz. Uygulamanın kurulumuna hızlı bir şekilde gitmek için QR kodlarını da kullanabilirsiniz. LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

LG TV Remote’u ilk başlattığınızda, açılması ve ağa bağlanması gereken TV’nizi bulmaya çalışacaktır. Başarılı olursa, TV’nin sağ alt köşesinde, TV’nin bağlanabilmesi için programa girilmesi gereken bir kod görüntülenecektir. Artık Android cihazınızdan TV’niz üzerinde neredeyse tam kontrole sahipsiniz. LG SmartShare aracılığıyla ses seviyesini kontrol edebilir, kanalları değiştirebilir, uygulamaları ve medya içeriğini başlatabilir, ayrıca arama yapabilir, TV ekranının anlık görüntüsünü alabilir ve ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ana özellikler aşağıda tartışılacaktır.

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

Kontrol sensörü

Bu modda, cihazın ekranı sanal bir dokunmatik yüzeye dönüşür. Bir dizüstü bilgisayarda olduğu gibi, TV’deki imleci kontrol etmek için parmağınızı ekranda hareket ettirirsiniz. Bu, özellikle LG Magic Remote yoksa geçerlidir. LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

İkinci ekran

“İkinci Ekran” seçeneğini aktif hale getirerek TV ekranının bir kopyasını cihazda görebilirsiniz. Burada ayrıca ekran görüntüleri (ekran görüntüleri) de alabilirsiniz.

2014-01-23 20.33.19
LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

LG Smart TV’yi kontrol edin

Sola kaydırarak kendimizi TV Kumandasının LG Smart TV’ye ayrılmış ikinci bölümünde buluyoruz. Burada TV’de yüklü uygulamaların listesini görebilir ve bunlardan herhangi birini çalıştırabilirsiniz. Ayrıca LG hesap bilgilerinizi girebilir ve favorilerinizin ve premium uygulamalarınızın bir listesini görebilirsiniz.

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

Arama

LG TV Remote uygulaması, TV’nin kendisinde olduğu kadar tüm uygulamalarda, içerikte ve İnternet’te tam kapsamlı bir arama sağlar. Bu durumda, uygunsuz girişi unutabilirsiniz – karakter yazmak için cihazınızın klavyesi kullanılır.

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

LG SmartShare Kontrolü

LG SmartShare’deki dosyaları, TV’ye bağlı bir PC veya dizüstü bilgisayardan, hatta bağlı bir flash sürücüden veya sabit sürücüden bile görüntüleyebilir ve arayabilirsiniz.

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? Genel olarak, LG TV Remote, uzaktan kumandaya mükemmel bir alternatif ve ektir. Bu harika Android TV kontrol aracı, yalnızca uzaktan kumandanın yerini almakla kalmaz, aynı zamanda birçok yeni özellik de ekler. Büyük ölçüde sanal dokunmatik yüzey ve bir akıllı telefon veya tablet klavyesinden karakter girebilme özelliği sayesinde, TV’nizi tarayıcıda ve çeşitli uygulamalarda ve oyunlarda rahatça kontrol edebilirsiniz. Ve geri bildirim, başka bir odadayken bile TV ekranının bir kopyasını görmenizi sağlar. Ayrıca mevcut oynatmayı kesmeden Smart TV sisteminde arama yapabilir ve gezinebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için 

LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ? LG TV’ ye ikinci ekran bağlama ?

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız.

Telefon numarası : 444 09 71

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!