"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

LG TV İÇİN UYGULAMA YÜKLEME- Skype ve Youtube %100 BİLGİ

LG TV İÇİN UYGULAMA YÜKLEME- Skype ve Youtube

LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube LG TV’ler için Smart TV desteğine sahip çeşitli özel programlar, normal eski tarz modellerin ötesine geçerek onları olabildiğince işlevsel hale getirir. Her kullanıcının kendi tercihleri ​​​​vardır. Herkesin farklı zevkleri olduğu için, herkes kendisi için tam olarak neyin ilginç ve gerekli olduğunu seçme şansına sahiptir ve seçim çok geniştir. Çevrimiçi TV programları ve filmlerle sınırlı değildir. Ayrıca oyunlar, son dakika haberleri, faydalı ipuçları içeren kategoriler, seyahat ve diğer ilginç şeyler var. Ancak, onlara erişmek için nasıl yapılacağını bilmeniz gerekir. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube.

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız.

Telefon numarası : 444 09 71

LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube

LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. Bu durumda programlara erişim, LG Apps hizmeti aracılığıyla gerçekleştirilir. Girmek için önce kişisel bir hesap oluşturmanız gerekecek. Bir kablo veya Wi-Fi İnternet bağlantısına sahip olmanın yeterli olduğu karmaşık bir prosedür değildir. Ardından, Smart TV menüsüne girmeniz ve kayıt işlevine tıklayarak profil işaretini kullanmanız gerekir. Önerilen alanları doldurmanız, hizmet kuralları ile anlaşmaya bir işaret koymanız ve e-posta adresinizi belirtmeniz gerekecektir. Bundan sonra, oluşturulan hesabı etkinleştirmek için kontrol etmeniz gerekir. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube.

Üreticiler başlangıçta yeni nesil TV’lere özel yazılımlar yüklediğinden, kullanıcı siteleri, filmleri izlemek, müzik dinlemek ve Skype ve Youtube dahil diğer uygulamaları kullanmak için LG’sini hemen İnternet’e bağlama fırsatına sahiptir. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube.

Uygulama yükleme algoritması

LG Apps’ta kendi hesabınızı oluşturduktan sonra, kişisel hesabınıza girebilir, sunulan program çeşitlerini görüntüleyebilir ve bunları TV’nize yükleyebilirsiniz. Rusya’nın her bölgesinde TV izlemek için LG Smart TV uygulamalarının listesinin birbirinden farklı olabileceği unutulmamalıdır.

Smart World veya Game World sanal dizini kullanılarak herhangi bir program veya oyun yüklenebilir. Kurulum sırası standarttır:

  • LG uygulama mağazasında oturum açın;
  • Önerilen seçenekleri kendi takdirinize göre sıralayın;
  • Gerekli programları seçin;
  • Açıklamalarını inceleyin;
  • Her şey size uyuyorsa, gereksinimlerine katılıyorum;
  • Programı indirin ve kurun.

Bazı uygulamaların filmleri 3D olarak izlemenize izin verdiğini belirtmekte fayda var. Buna ek olarak, oyunlar içeren programlar, farklı şehirlerin panoramalarının gösterimi, Gismeteo hava durumu tahminleri ve yemek tarifleri ve ayrıntılı yemek tarifleri içeren bir mutfak akademisi çok popülerdir.

TV izlemeye gelince, bazı uygulamalar yalnızca belirli bölgelerde desteklenir ve kanal paketi seçilen sağlayıcıya bağlıdır.

LG TV İÇİN UYGULAMA YÜKLEME

Film widget’ları

Üreticilerin bir TV’ye yüklediği yazılım zamanla eski haline geldiğinden ve oynatıcının en son sürümüne güncellemek her zaman mümkün olmadığından, özel aletler kurtarmaya gelir. Yani film izlemek için LG Smart TV için harika olan Fork Player’ı indirip kurabilirsiniz.

Bu program çevrimiçi film izlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca tree tv, bigmir, brb.to, kinomax, moiserialy net, hdkinoteatr, ekranka gibi sitelerden video açmak ve oynatmak için kullanılabilir. Uygulamanın işlevselliği hızlı bir aramaya sahiptir ve YouTube.com ve VK.com’dan kayıtlar için oynatma kalitesini ayarlamak da mümkündür.

Fork Player’ı yüklemek için LG Apps’ta bulmanız veya bilgisayarınızdan indirmeniz ve TV’nin konektörü varsa bir USB flash sürücü kullanarak yüklemeniz gerekir. TV tarafından flash sürücüyü tespit ettikten sonra, “Kal” öğesini tıklamanız ve istediğiniz programın görünmesi gereken widget’lı menüye gitmeniz gerekir. Bunun için, Fork Player’ı bir USB flash sürücüye kopyalarken, herhangi bir klasöre atmamak, sadece kök sistemde bırakmak önemlidir. Algılamadan sonra, uygulamaya tıklayın ve başlatın.

Bazı TV’ler için prosedür biraz farklıdır. Öncelikle uygulamalarım bölümüne (sağ alt köşe) gitmeniz ve listenin görüntüsünü “Uygulamalarım için USB” olarak değiştirmeniz gerekir. Ayrıca sıra aynıdır.

LG TV İÇİN UYGULAMA YÜKLEME

Çevrimiçi TV

Peers.TV programı, Smart TV desteği ile LG’de çevrimiçi TV izlemek için çok popüler. “Alji” platformunda bu uygulama için çok az bilgi ve talimat olmasına rağmen, eylemi nominal değildir ve kurulumla ilgili herhangi bir sorun yoktur. Onunla çalışmaya başlamak için Akıllı Dünya uygulamasını açmanız gerekir (bir hesap oluşturmak zorunludur, aksi takdirde erişim yokken bir hata verecektir).

Bir hesap açtığınızda, resmi LG web sitesinden giriş yaparsınız. Smart World’ü bir akıllı telefon aracılığıyla da açabilirsiniz. Ardından, veriler kaydedilir. Uygulamayı açtıktan sonra, içinde video bulunan bölümü bulmanız veya hemen istediğiniz programın adını – Peers.TV’yi arama çubuğuna girmeniz gerekir. Bulma – indirin ve kurun.

Programın özellikleri:

  • Kırk televizyon kanalına erişim;
  • TV şovlarını ve filmleri istediğiniz zaman çevrimiçi olarak izleme yeteneği;
  • TV şovlarını ve filmlerini kaydetme yeteneği;
  • Duraklatma işlevine erişim.

LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube. LG tv için uygulama yükleme- Skype ve Youtube.

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız.

Telefon numarası : 444 09 71

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!