"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

1 dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlamanın yolları

Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama

Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama. Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama. Çoğu kullanıcının genellikle bir sorunu vardır – bilgisayar ekranındaki TV’ye ne bağlanmalı. Ve film izlemek gerektiğinde sık sık olur çünkü sır yoktur, bir adamın bilgisayar monitörü, dizüstü bilgisayar veya bir bilgisayar monitörü yerine ekranda harika bir film ve TV şovu izlemesiyle daha rahat hale getirildiği bir sır yoktur. netbook. Bununla birlikte, bir bilgisayar ekranına bağlanmanın büyük bir zorunluluğu olduğu gibi, emek de vardı. Bu servis mühendisleri ayrıca çizimlerin daha detaylı bir analizi üzerinde çalışıyorlar, çevre veya mikro-Kupa sanatçıları için uygun ve çalışmaları resimlerle daha uygun.

Her durumda, herkes için kesinlikle yararlı olan bir dizüstü bilgisayar olarak işlev görmesi için TV cihazını bağlamak. Lorem justo Ut et at, TV bağlantısı ve kullanıcılar için zorluklar Bir bilgisayara en katı eşlik edebilir. Kullanıcı bir şeyi anlayabilir, makaleleri kaydedebilir ve bilgi ve beceri düzeyleri için bir dizüstü bilgisayar ihtiyacını karşılamak için TV ekranını bağlayabilir. Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız

Telefon numarası : 444 09 71

Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama

Seçim tanımları CNN’yi bağlar

Tüm modern cihazları çeşitli amaçlarla bağlamanıza izin veren birçok modern cihaz bağlantı noktası. Bu yazıda, kolay değişimli TV ve VGA konektörü kullanan bir dizüstü bilgisayar için olasılıklara bakıyoruz. Bağlantıya başlamadan önce, televizyonda ve bilgisayarda böyle bir bağlantı noktası olduğundan emin olmalısınız. Onun ifadesiyle ilgili hiçbir şüphe yoktur, ancak, büyük ölçüde açıklanamaz, böylesine tesadüfen hiçbir örneğe ihtiyaç duymaz. Bu durumda, ya özel bir Nibh’de kurtarmaya gelebilmek için, ama daha sonra bunun yerine.

Bu kullanıcı halatın bir sonraki seviyesine ilerlemeyi zaten seçiyor. Bağlantı noktaları, diğerinin yanı sıra bir TV ve bir dizüstü bilgisayar için seçeneklerdir. Bağlantıları düşünürseniz, hem basit hem de ızgara için uygun olan cihazı kullanarak eklenmesine gerek yoktur. Bununla birlikte, TV genellikle bir VGA bağlantısı olduğunda bir sorun ortaya çıkar, ancak yalnızca dizüstü bilgisayarda bir HDMI bağlantı noktası vardır ve bunun tersi de geçerlidir. Bu durumda, basit bir kablo analogdan dijitale dönüştürücüye ek olarak, farklı cihazları ve konektörleri bağlamanıza izin veren özel bir ihtiyaç vardır.

Bağlanmak ve paylaşmak için bu gerekli değildir

Ses olmadan bir VGA giriş görüntüsü çıkardığını fark etti. Ardından geliştiriciye akustik ve TV, ek ses konektörleriyle donatılacak özel bir VGA-DVI dönüştürücü kullanmanız gerekir. Maecenas mini 3,5 mm lale normal olabilir.

Bir önemli! DAC ile sonuçlanan parazit nedeniyle resim kalitesi bozulabilir. O olmadan, bu problemin ayrıntılarına girmeden, bir analogdan bir dizi dijital kodlama dizisine çıkarıldığında görüntü niceleme gürültüsüdür.

lorem

Bir TV cihazına bağlan, VGA konektörlü bir dizüstü bilgisayardır, kullanıcının özel bir kablo olması gerekir. İki limanda eşleşme bulunamazsa, kablo ile birlikte kullanıcı her zaman sinyali analogdan dijitale dönüştürmek için bir bütçedir. Kullanıcı, TV hoparlörlerinden ses çalmak istiyorsa, her zaman için bir bütçedir. Bu soru, böyle bir forma sahip olmasından kaynaklanmıştır, VGA bir geçiş olup, bunun üzerinde anlaşmaya varılmadığını duydum.

Bağlamak için kablonun bir ucu bilgisayardaki konnektöre bağlanmalıdır ve diğer ucu her zaman TV cihazında dolor olmalıdır. Ve her zaman TV reklam bütçesine karşılık gelen çıkış bağlantı noktasına bağlanacaktır. Ayrıca ses çıkışlarını da unutmayın. Marcus mini ve çoğu limanda birleşmişse, uygun büyüklükte. Bunlar “lale” ise renk kullanımına işaret ediyor. Bu neredeyse beyaz renk kırmızıdır. Ayrıca inşaattan gelen bağlantılarda, kullanıcının da belirttiği gibi, onları karıştırmayacaktır.

Talimatlar

Bir bilgisayar ekranını alkol yapılandırmak için iki sanat ve zanaat gösterisinden sonra.

  1. TV (veya Kaynak) düğmesindeki girişle bir menü seçimi bağlantıları açmanın ilk adımı. Ardından, Kullanıcı Menüsü sinyal kaynakları görüntü geliştiriciyi görüntülemek için bir fırsat açtığında.
  2. Bu menüde gerekli bağlantıyı seçin. Kullanıcı bir VGA konektörü kullanarak doğrudan dizüstü bilgisayara bağlıysa, kullanılmalıdır. Bununla birlikte, dönüştürücüden, bir HDMI bağlantısından yararlandıysa, o zaman Tanrı tarafından seçilmiş olmazdı. OK düğmesine bastıktan sonra, ekran bilgisayar masaüstünde gösterilecektir. Buna göre ilgili kuyu. Bazı modellerde AV’nin TV veya Videonun TV moduna geçmesi gerekebilir.

Referans! Daha yakın zamanda, TV’de bir okuma ve vurgulanan misafirler için mevcuttur ve ayıların kapılarını boşaltmaz.

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız

Telefon numarası : 444 09 71

Bir sonraki adım, dizüstü bilgisayardaki yazılımı yükseltmektir. Ölüme erişilmesi gerekebilir, çok yönlü olabilir.

İlk yol. “Başlat” ı ve ardından “Denetim Masası” nı tıklayın. Acil olarak “ekran” alt kararının “ekran çözünürlüğünü” de seçmesi gerekir.

Yoluna göre çok daha kolay. Ayrıca yeterli masaüstü sağ fare düğmesine tıklayın ve alt “ekran çözünürlüğü” nü seçin.

P + klavye kısayolunun üstesinden gelmek ve kolay bir iş olacak şekilde. Ayarlamadan sonra, uygulanan ekranın çalışma modunu seçmenize izin veren özel bir menü görünecektir.

Kullanıcı menüsünden sonra. Bu bağlantıyla yapılmış bir TV reklamı seçin. Cihaz bağlı değilse, “Bul” düğmesine basın, sistem bağlı ekranları aramaya başlayacaktır.

Referans! Bu menüde, görüntü aktarımını bilgisayar ekranından yapılandıramazsınız, aynı zamanda bölünmüş ekran olarak veya masaüstünü genişletmek için ek bir ekran kurabilirsiniz.

Daha rahat kullanım için, hem TV altında en büyük ayarlanan parametrelere “tasarım”. Bu, zeminin yüzünü kurtaracak harika bir görüntü kalitesidir.Aksi takdirde, resim küçültülerek veya esnetilerek bozulabilir.

Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama. Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama. Bir dizüstü bilgisayarı VGA ile TV’ye bağlama.

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!