"Enter"a basıp içeriğe geçin
1 / 3
2 / 3
3 / 3


Televizyon Servisi : 444 0 971

LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? Karaokede boş zaman geçirmek için bir mikrofonu akıllı bir TV’ye bağlama ihtiyacı, kural olarak ortaya çıkar. Bu eğlence yöntemi yıllardır amatörlerle olan ilişkisini kaybetmedi, ancak modern teknolojiler ona çok az yeni ve pek çok zorluk getirdi.

Dahili Smart TV’li modern TV modelleri artık sadece bir TV izleme aracı değil, İnternete bağlılar, bu sayede artık çok işlevli akıllı telefonlarla önemli bir benzerliğe sahipler. Ancak, bazı modeller ek donanım gerektirir ve herhangi bir yazılım periyodik güncellemeler gerektirir.

LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? Teknolojik ilerleme hızla ilerliyor olsa da, çoğu akıllı TV, konektöre sıradan bir mikrofon takmanıza ve onu amaçlanan amaç için kullanmanıza izin vermez. Konektör bulunsa bile, genellikle mikrofon bağlandığında çalıştığı, ancak TV ekranının kendi kendine söndüğü ortaya çıkıyor. LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız

Telefon numarası : 444 09 71

kjams-slider-bg-flipped
LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

Bununla birlikte, her zaman bir çözüm bulunabilir, ayrıca, karaoke için de dahil olmak üzere böyle bir TV’nin kullanılabileceği, bunun için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamanın bile LG Apps’taki kişisel hesabınızdan indirilip yüklenebileceğini söylüyor.

Doğru ekipmanı seçmek

Mikrofonun TV’nize nasıl bağlandığına bakmadan önce, bağlantı yöntemine karar vermeniz ve bir mikrofon seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Standart olarak aşağıdaki çeşitlere sahiptirler:

  • 3,5 ve 6,3 mm konektörlerle kablolu;
  • USB bağlantısıyla kablolu;
  • Bluetooth ile bağlanan kablosuz.
c1b18775856f3ad3fcac576cbeaf7c5118e7b756838ab81f21c5a6f41d45925e
LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

Elbette TV’de 3,5 veya 6,6 mm konektör yoksa, bu tür bir ekipman satın almanın bir anlamı yok. Bir USB konektörü varsa, bu, benzer konektöre sahip bir mikrofonun karaokede kullanılabileceği anlamına gelmez – teknik özelliklere bakmanız gerekir. Örneğin, bir mikrofonun da bağlı olduğu bir dizüstü bilgisayara bir bağlantı kullanılması en iyisidir. En uygun ekipman, bağlantısı en kolay ve kullanımı en bağımsız olan kablosuz mikrofon olarak adlandırılabilir.

Smart TV TV’ler karaoke ve genel olarak bir mikrofon bağlantısı sağladığından, kullanıcının bu işlevin ayarları hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyacı yoktur, hepsi satın alma işleminizden önce yerleşiktir.

TV’lerin temel özellikleri

Karaoke-in-a-dual-core-box-android-TV-air-mouse-ile-SPOTIFY-pandora-live365-s-1 için tasarlandı
LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

Pratikte görüldüğü gibi, neredeyse tüm LG TV modellerinde mikrofon için özel bağlantı noktaları bulunmuyor. Buna göre, doğrudan bağlantı imkansızdır ve bazı ince ayarlar olmadan onu hiç kullanamazsınız. Ancak, gerçekten ihtiyacı olanlar için gerçekten hiçbir engel yok.

Ek donanım ve işlevselliği sayesinde tüm cihazlar maksimum düzeyde kullanılabilir. Örneğin, karaoke desteğine sahip sıradan bir DVD oynatıcı, birçoğunun evde boşta olduğu kurtarmaya gelecek ve şimdi mağazada bile bu çok pahalı değil. Böyle bir oynatıcıyı TV’ye bağlamak zor değil, bu en basit çözüm.

Mikrofonun tam olarak çalışması için bir amplifikatöre ihtiyacınız var. Daha net bir ses için harici hoparlörler kullanabilir ve TV’nizin ses sistemlerini kötüye kullanmaktan kaçınabilirsiniz.

LG TV’nize mikrofon bağlamadan önce, en iyi seçeneği seçmek ve aceleniz ve dikkatsizliğiniz nedeniyle herhangi bir rahatsızlığa dayanmamak için fazladan yarım saat harcamak mantıklıdır.

Nasıl bağlanılır

Deneyimsiz kullanıcılar için bir şekilde LG Smart TV’lere mikrofon bağlamadaki zorluklar, deney yapmamak için, kanıtlanmış bağlantı yöntemlerini hesaba katmalısınız.

31052
LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

Bağlantı seçenekleri:

  • TV DVD oynatıcıya bağlantı ile;
  • HDMI kablosuyla bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlanma;
  • Bluetooth bağlayın, ancak önce bu işlevi destekleyen bir mikrofon satın almanız ve ekipmanınızın bunu desteklediğinden emin olmanız gerekir.

Böylesine büyük bir çeşitlilik olmadığı için kafa karışıklığı da olmamalıdır. Ayrıca bunun için bir uzman çağırmaya veya uzun süre nüansları anlamaya gerek yoktur. Ek olarak, genellikle bir mikrofon aynı TV’ye çeşitli şekillerde bağlanabilir ve hangisinin seçileceği, sahibinin kendisine, tercihlerine ve yeteneklerine, teknik ve finansal durumuna bağlıdır.

Önemli bir nokta, TV’nizdeki talimatlarda mikrofonun nasıl bağlanacağıyla ilgili bir bölüm olmasıdır. Bu talimat hayatta kaldıysa, herhangi bir şey yapmaya başlamadan önce onu okumak mantıklıdır. Orada, gerekirse ek hoparlörlerin nasıl bağlanacağını da görebilirsiniz.

LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ? LG Smart TV’ye Mikrofon Nasıl Bağlanır ?

pars servis televizyonlarda uzman bir teknik servistir eğer bir problem yaşıyorsanız profesyonellerden destek alınız

Telefon numarası : 444 09 71

Bu yazı yorumlara kapalı.

HEMEN ARA!